• Detail firmy

Ing. Daniel Tvrdý

Základní popis

Poskytujeme servis v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a na úseku požární ochrany. Nabídka konzultací.

Adresa

Pobialova 819/14
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75367220

Výrobky, činnosti

BOZP, PO

Kontaktní údaje

E-mail: info@dt-safety.cz
WWW: www.dt-safety.cz

Kontaktní osoba

Ing Daniel Tvrdý - Majitel

Mobil: +420 774 556 056
Další firmy v oboru

Štěpán Juřička

Nabízíme poradenství a školení v oblasti BOZP a PO. Zajišťujeme zpracování dokumentace BOZP, pracovních rizik, šetření pracovních úrazů, kontroly BOZP a PO, revize hydrantů a hasicích přístrojů, posouzení požárního nebezpečí, zpracování bezpečnostních pokynů, vypracování směrnic pro lékařské prohlídky a mnoho dalšího.

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.