• Detail firmy

Ing. Daniel Hujsa

Základní popis

Společnost poskytuje možnost výhodně nakoupit a možnost získat jedinečné slevy, ale dokonce i možnost dostat od nás zaplaceno.

Adresa

Procházkova 112
339 01 Klatovy V

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87424321
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Internetový obchod se slevami až 90%, možnost přivýdělku. Prodej pánského, dámského a dětského oblečení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 282 950
E-mail: labrada@seznam.cz
E-mail: mad@madslevy.cz
WWW: www.madslevy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Hujsa - Majitel

Mobil: +420 774 282 950

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

GALBIS Systemy Znakowania Odzieży

Specializujeme se na výrobu oděvů etiket. Speciální inovativní způsob tisku umožňuje výrobu etiket v plné barvě na polyesterových materiálů (pásky satén). Máme také tisknout tradiční metody: Horký razítka, sítotisk a zlacením. Značení je naše vášeň! Zveme vás ke spolupráci.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.