• Detail firmy

Ing. Dana Rošická

Základní popis

ADesign - navrhování interiérů pro soukromé bydlení, vzorových bytů, rodinných domů a rezidencí, ale i různých veřejných či komerčních prostor.

Adresa

Kmochova 132/46
614 00 Brno - Obřany

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88387119
  • Služby

Výrobky, činnosti

Design interiéru/ interior design - navrhování

Nabízím komplexní řešení v oblasti interiérové tvorby. Po vstupní konzultaci o prostoru a v návaznosti na potřeby klienta, navrhuji studii a koncept interiéru - stylové a dispoziční řešení. Schválená varianta je dále propracována. /adesign.nolimit.cz

Kontaktní údaje

E-mail: danarosicka@hotmail.com
WWW: adesign.nolimit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dana Rošická - Majitel

Mobil: +420 777 023 788
E-mail: danarosicka@hotmail.com
Další firmy v oboru

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.