• Detail firmy

Ing. Dana Dvořáková

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence, komplexní zpracování mezd a daňových přiznání, zpracování účetních směrnic a zastupování i jednání na úřadech...

Adresa

Nad Šutkou 540/14
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87531348

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

WWW: www.ucetnipraha.eu

Kontaktní osoba

Ing. Dana Dvořáková - Jednatel

Mobil: +420 603 587 724
E-mail: ucetni.dvorakovaemailseznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.