• Detail firmy

Ing. Dalibor Matějíček

Základní popis

Reklamní služby -polepy aut a vitrín,sítotisk,digitální tisk.Fotografické práce.Informační tabule

Adresa

Vančurova 11
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16637879
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  4

Výrobky, činnosti

reklama,nakladatelství,focení,polepy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 211 432
Fax: +420 583 211 432
E-mail: jena.sumperk@cbox.cz
WWW: www.jenasumperk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dalibor Matějíček - Majitel

Mobil: +420 602 769 707
Další firmy v oboru

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.