• Detail firmy

Ing. Dagmar Tajzlerová

Základní popis

Rychle a levně Vás dopravíme na/z letiště Václava Havla - Ruzyně.

Adresa

Opařanská 55/8
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75438607
  • Služby

Výrobky, činnosti

Maják ve stáří - pomoc seniorům

Pomáháme seniorům: odvoz a doprovod k lékaři či za kulturou, péče o domácnost, komunikace s úřady a další aktivity dle individuálních potřeb klienta.

Kontaktní údaje

E-mail: majakvestari@email.cz
WWW: www.majakvestari.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dagmar Tajzlerová - Majitel

Mobil: +420 733 691 035
E-mail: majakvestari@email.cz
Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.