• Detail firmy

ing. Bronislav VALA

Základní popis

Náš sport hotel pořádá a všestranně zajišťuje: •firemní akce •firemní školení •společenské akce •rodinné akce •jazykové a plavecké kurzy •a další akce dle přání zákazníků

Adresa

Drážka 624
675 55 Hrotovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41549007
DIČ:  330-5811051224
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  250

Výrobky, činnosti

Hotel

Firemní akce a školení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 839 512
Fax: +420 568 839 524
E-mail: vstav@vstav.cz
WWW: www.vstav.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bronislav Vala - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.