• Detail firmy

Ing. Břetislav Pražan

Základní popis

Penziony, ubytování v soukromí zemědělská usedlost 4 ložnice s 12 lůžky, možnost 3 přistýlek

Adresa

Martinice 11 262 72 Březnice
262 72 Březnice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45866066

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

E-mail: b.prazan@volny.cz
WWW: /mujweb.cz/b.prazan/

Kontaktní osoba

Břetislav Pražan - Majitel

Mobil: +420 604 837 969

pí. Pražanová

Mobil: +420 603 201 432

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.