• Detail firmy

Ing. Boris RŮŽIČKA

Základní popis

Poskytuji služby spojené s obalovým grafickým designem, tvorbou logotypů, vytvářením corporate a brand designu včetně firemní image či značek. V oboru se pohybuji již přes 30 let. Pro všechna obalová zadání nadále kreslím, maluji, fotografuji a pracuji s obrazem i písmem v elektronické podobě. Samozřejmě spolupracuji s potřebnými profesními kolegy, abych mohl nabízet specialitu na trhu.

Adresa

Na zájezdu 1940/6
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15074633
DIČ:  CZ490426295
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obalová grafika

Zajistíme Vám kompletní obalovou grafiku. Obalová grafika od loga až po finální výrobek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 742 631
E-mail: info@obaly-grafika.cz
WWW: www.obaly-grafika.cz

Kontaktní osoba

Ing. Boris Růžička - Majitel

Mobil: +420 606 572 428
Další firmy v oboru

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním personálním poradenstvím a pomocí při restrukturalizaci firem, řízení změn firemní kultury či procesního a personálního auditu. Poskytujeme individuální služby dle Vašich požadavků.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.