• Detail firmy

Ing. Boleslaw Wasik

Základní popis

Nabízíme montáže, údržbu a revize vyhrazených elektrických zařízení. Provádíme instalace slaboproudých a silnoproudých rozvodů i opravy hromosvodů.

Adresa

Prokofjevova 941/31a
623 00 Brno - Kohoutovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12163406
DIČ:  CZ480329235

Výrobky, činnosti

Nabízíme montáže, údržbu elektrických zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: 547 221 110
E-mail: elektro.wasik@volny.cz
WWW: www.volny.cz/elektro.wasik

Kontaktní osoba

Ing. Boleslaw Wasik - Jednatel

Mobil: 602 935 292
Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.