• Detail firmy

Ing. Blanka Stýblová

Základní popis

Elektroinstalační práce provádíme pro účely bytové, průmyslové a ve zdravotnictví. Jedná se o nové rozvody, rekonstrukce, opravy a odstrańování revizních závad.

Adresa

Mezibořská 764
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43183620
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  3
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stožáry a výložníky veřejného osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 476 112 065
Mobil: +420 603 187 183
Fax: +420 476 112 065
E-mail: sdruzbenefit@volny.cz
WWW: www.webpark.cz/benefit

Kontaktní osoba

Blanka Stýblová - Jednatel

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.