• Detail firmy

Ing. Blahoslav Rejent, CSc. - REDYST

Základní popis

Odborná konstrukční kancelář zaměřená na řešení problematiky v oblasti dynamiky a statiky dilatujících potrubních systémů, strojů a zařízení v energetice, plynárenství a ve strojní technologii chemického průmyslu.

Adresa

Na močále 225/13
142 00 Praha 4 - Libuš

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15099369

Výrobky, činnosti

Konstrukční kancelář - strojírenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 718 729
Mobil: +420 603 554 945
E-mail: redyst@volny.cz
WWW: www.redyst.cz

Kontaktní osoba

Ing. Blahoslav Rejent, CSc. - Majitel

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.