• Detail firmy

Ing. Bc. Jiří Navrátil

Základní popis

Společnost Pegas Agency je autorizovaným prodejcem elektronického systému "AUTO-GPS" on-line elektronické knihy jízd pro správu vozového parku a osobních sledovacích GPS/GSM zařízení s lokalizací místa pohybu.

Adresa

Tišnovská 180
666 03 Hradčany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75368242
DIČ:  CZ5902020432
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Sledovací GPS/GSM

Kontaktní údaje

E-mail: pegasagency@email.cz
WWW: www.pegasagency.eu

Kontaktní osoba

Ing.Bc. Jiří Navrátil - Majitel

Telefon: +420 733 225 259
E-mail: pegasagency@email.cz
Další firmy v oboru

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.