• Detail firmy

Ing. Aurel Kresánek

Základní popis

Prodej, opravy a úpravy zbraní a střeliva. Znehodnocení a likvidace zbraní. Opravy optických přístrojů. Školení a výcvik žadatelů o zbrojní pas.

Adresa

Havlíčkova 1076/17
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73213331
DIČ:  CZ521026189

Výrobky, činnosti

Prodej zbraní a střeliva

Kontaktní údaje

WWW: www.lukra.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aurel Kresánek - Majitel

Mobil: +420 605 297 065
E-mail: kresanek@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.