• Detail firmy

Ing. Arnošt Drozd

Základní popis

Zabýváme se návrhy městských a obecních symbolů,erbů,znaků,firemních logotypů a pečetí.Nabízíme poradenství v oblasti heraldiky,genealogie,vexilologie

Adresa

Vodnická 336/33
149 00 Praha 4 - Újezd

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74325124

Výrobky, činnosti

Zabýváme se návrhy městských a obecních symbolů..

Zabýváme se návrhy městských a obecních symbolů,erbů,znaků,firemních logotypů a pečetí.Nabízíme poradenství v oblasti heraldiky,genealogie,vexilologie

Kontaktní údaje

E-mail: arnost@drozd.info
WWW: www.heraldika.drozd.info

Kontaktní osoba

Ing. Arnošt Drozd - Majitel

Mobil: +420 728 551 751
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.