• Detail firmy

Ing. arch. Vendula Dvořáková

Základní popis

Navrhuji bytové i komerční interiéry s kompletní dodávkou. Navrhuji rodinné domy a rekonstrukce se zpracováním kompletní projektové dokumentace.

Adresa

U Vodojemu 1010/19
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02123967
  • Služby

Výrobky, činnosti

návrhy interiérů

Spolupracuji s italskými a českými dodavateli a výrobci nábytku. Navrhuji bytové i komerční interiéry s kompletní dodávkou.

Kontaktní údaje

E-mail: info@simplymomo.cz
WWW: simplymomo.cz/

Kontaktní osoba

Ing. arch. Vendula Dvořáková - Majitel

Mobil: +420 733 755 381
E-mail: info@simplymomo.cz
Další firmy v oboru

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Návrhy vizualizace 3D - Němec

Máme více než 30-ti letou praxi v oblasti navrhování interiérů. Interiéry realizujeme na klíč, včetně 3D vizualizací. Atypické zakázky pro nás nejsou problém. Se vším si poradíme. Přesvědčte se sami.