• Detail firmy

Ing. arch. Tatiana Krajčoviechová - Architektonický ateliér purpur

Základní popis

Náš architektonický ateliér se zabývá návrhy, dokumentací a realizací novostaveb a rekonstrukcí interiérů, rodinných domů, obchodních a komerčních prostorů. Zajistíme stavební povolení, inženýring, spoluúčast při výběru dodavatele, autorský dozor.

Adresa

Moravská 2010/11
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71551379
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů firem a institucí

Náš architektonický ateliér se zabývá návrhy, dokumentací a realizací novostaveb a rekonstrukcí interiérů, rodinných domů, obchodních a komerčních pro

Kontaktní údaje

E-mail: arch@atelier-purpur.cz

Kontaktní osoba

Tatiana Ing.Krajčoviechová - Majitel

Telefon: +420 222 519 997
Mobil: +420 775 387 307
E-mail: arch@atelier-purpur.cz
WWW: www.atelier-purpur.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

ing.Arch. Oxana Tulejová
Moskevská 449/40
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.