• Detail firmy

Ing. arch. Radka Zedníková

Základní popis

Poskytování komplexních služeb v oblasti architektonických řešení od designu interiéru po různé projekty včetně návrhu koncepce a vizualizace.

Adresa

Národní obrany 826/31
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86631322

Výrobky, činnosti

Návrhy interiérů

Poskytování komplexních služeb v oblasti architektonických řešení od designu interiéru po různé projekty včetně návrhu koncepce a vizualizace.

Kontaktní osoba

Radka Ing. arch. Zedníková - Majitel

Mobil: +420 603 703 475
E-mail: radka@oooox.com
WWW: www.oooox.com
Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.