• Detail firmy

Ing. Arch. Michaela Pospíšilová

Základní popis

Nabízíme návrhy interiérů. Zaměřujeme se na návrh dispozičního a barevného řešení interiéru, 3D vizualizace prostoru, vyhotovení výkresové dokumentace

Adresa

Okřínecká 796/7
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71868925

Výrobky, činnosti

Nabízíme návrhy interiérů.

Nabízíme návrhy interiérů. Zaměřujeme se na návrh dispozičního a barevného řešení interiéru, 3D vizualizace prostoru, vyhotovení výkresové dokumentace pro realizaci interiéru, autorský dozor, výběr vhodného typového nábytku a doplňků, návrh kuchyní,

Kontaktní osoba

Ing. Arch. Michaela Pospíšilová - Majitel

Mobil: +420 602 405 944
Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

Ing. arch. MgA. David Mateásko - MAD

Studio nabízí architektonické služby. Zabývá se navrhováním interiérů i exteriérů bytů a firem, designem či urbanismem. Některé naše realizace byly publikovány v odborných časopisech. Vybrané projekty naleznete na našich webových stránkách.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.