• Detail firmy

Ing. arch. Martina Kutnohorská Projekční kancelář

Základní popis

Provádíme architektonické návrhy včetně počítačové vizualizace. Projekty rodinných a bytových domů a jiných pozemních staveb. Novostavby, rekonstrukce, nástavby. Regenerace panelových bytových domů. Inženýrská činnost, obstarání stavebního povolení.

Adresa

Provazníkova 1025/45
613 00 Brno - Černá Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41566181

Výrobky, činnosti

Provádíme architektonické návrhy .

Projekty rodinných a bytových domů a jiných pozemních staveb. Novostavby, rekonstrukce, nástavby. Regenerace panelových bytových domů.

Kontaktní údaje

E-mail: kutnohorska@arch.cz

Kontaktní osoba

Martina Ing. arch. Kutnohorská - Majitel

Telefon: 545 247 774
Mobil: 606 728 329
Fax: 545 247 779
E-mail: kutnohorska@arch.cz
WWW: www.arch.cz/kutnohorska
Další firmy v oboru

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

AR projekt, s.r.o.

Projekční kancelář v Brně. Specializujeme se na zpracování územních plánů měst a obcí. Vypracováváme projektové dokumentace staveb pro územní řízení, zajišťujeme architektonické práce, urbanistické projekty včetně územních studií a regulačních plánů. Zabýváme se inženýrskou činností.