• Detail firmy

Ing.arch. LAMPAR TOMÁŠ

Základní popis

Nabídka architektonických služeb.

Adresa

Kožušany-Tážaly-Kožušany 130
783 78 Kožušany - Tážaly

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60282533

Výrobky, činnosti

Nabídka architektonických služeb

Kontaktní údaje

WWW: www.lampar.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Tomáš Lampar - Majitel

Mobil: +420 606 718 867
E-mail: tomlampar@volny.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.