• Detail firmy

Ing.arch. Karel Hanzlík

Základní popis

Architektonické návrhy občanských a bytových staveb, návrhy a projekty interiérů, urbanismus

Adresa

Jiráskovo náměstí 818/6
301 56 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11413867
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  1

Výrobky, činnosti

Architektonické návrhy občanských

a bytových staveb, návrhy a projekty interiérů, urbanismus

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 440 856
Fax: +420 377 440 856
E-mail: hkarch@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Karel Hanzlík - Majitel

Mobil: +420 602 951 495
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.