• Detail firmy

Ing. arch. Jan Viktorin

Základní popis

Zajištění architektonických návrhů staveb a interiérů, rekonstrukcí i novostaveb, projektové dokumentace, inženýrské činnosti a autorského dozoru.

Adresa

Přípotoční 884/23
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11203072

Výrobky, činnosti

Služby architekta

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 226 999
Telefon: +420 261 226 947
E-mail: viktorin@abv.cz
WWW: www.abv.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Jan Viktorin - Majitel

Mobil: +420 602 360 837
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.