• Detail firmy

Ing.arch. Jan Dřevíkovský

Základní popis

Ilustrace knih, deskových i počítačových her, digitální malba, grafika, fractal art, 3d vizualizace, architektonické vizualizace, design.

Adresa

Terronská 517/70
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70375046

Výrobky, činnosti

Ilustrace knih, digitální malba, grafika

Kontaktní údaje

E-mail: drevikov@gmail.com
WWW: www.strixovo.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Jan Dřevíkovský - Majitel

Mobil: +420 774 704 474
E-mail: drevikov@gmail.com
Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.