• Detail firmy

Ing. arch. Ivo Skoumal

Základní popis

Firma zajišťuje projekční práce, návrhy interiérů a architektonické studie.

Adresa

Sluneční 652
788 13 Vikýřovice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13004174
  • Služby

Výrobky, činnosti

Architektonické studie

Kontaktní údaje

E-mail: ivoskoumal@atlas.cz
WWW: www.skoumal-hermansky.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Ivo Skoumal - Majitel

Mobil: +420 603 872 719
Další firmy v oboru

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.