• Detail firmy

Ing. arch. Ivan Vašek

Základní popis

AD architekti je architektonická a projektová kancelář s tradicí z Brna. V oboru architektura od veřejných prostor přes urbanistické studie, komerční budovy po stavby pro bydlení, jak návrhy bytových a rodinných domů, rekonstrukce, tak interiérů.

Adresa

Burešova 614/2
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12145513

Výrobky, činnosti

AD architekti

Architektonická a projektová Kancelář Brno

Kontaktní údaje

E-mail: ivana.vask@seznam.cz
WWW: www.adarchitekti.cz

Kontaktní osoba

Ivana Vašková

Mobil: +420 603 254 135
E-mail: ivana.vask@seznam.cz

Ing. arch. Ivan Vašek - Majitel

Mobil: +420 603 422 164
Další firmy v oboru

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

ZAPRA spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti montáže, oprav a údržby elektrických zařízení a výroby rozvaděčů nízkého napětí. Nabízíme projektovou činnost v investiční výstavbě a projektování elektrických zařízení. Montujeme měřidla. Zajišťujeme technické služby k ochraně osob a majetku.