• Detail firmy

Ing.arch. HROMÁDKO LUBOMÍR

Základní popis

projektová činnost - pozemní stavby (projekty novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, bytových objektů,administrativních a obchodních budov)

Adresa

V Cibulkách 533/30
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15931544
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 250 877
E-mail: lubomir.hromadko@seznam.cz
WWW: www.atelier-hromadko.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. LUBOMÍR HROMÁDKO - Majitel

Mobil: +420 602 250 877
Další firmy v oboru

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.