• Detail firmy

Ing.arch. Hájek Martin

Základní popis

V rámci architektonického atelieru nabízíme tyto služby:architektonické návrhy pozemních staveb,návrhy interiérů,návrhy rekonstrukcí historických obj.

Adresa

Pavla Hanuše 233/6
500 02 Pražské Předměstí

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16796080
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekce, dokumentace - pozemní stavby

návrhy - pozemní stavby - městské prostory

Kontaktní údaje

WWW: www.atelierhajek.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Martin Hájek - Majitel

Mobil: +420 603 310 003
E-mail: m_hajek@volny.cz
Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.