• Detail firmy

Ing.arch. Eva Linhartová

Základní popis

Nabízíme komplexní architektonické a projektové služby - konzultace záměrů, studie, zpracování projektové dokumentace všech stupňů, autorský dozor. Bytové, občanské a průmyslové stavby. Rekonstrukce, konverze, interiéry.

Adresa

Tlustého 2042/22
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47097051
  • Služby

Výrobky, činnosti

Architektonické a projektové služby

Kontaktní údaje

E-mail: 2L-architekti@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Eva Linhartová

Mobil: +420 604 132 755
Další firmy v oboru

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.