• Detail firmy

Ing. arch. Daniel Novák

Základní popis

Zabýváme se návrhy a realizacemi bytových či veřejných interiérů. Interiéry navrhujeme také podle čínského umění Feng Shui.

Adresa

Čirůvková 166/5
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87203189

Výrobky, činnosti

Návrhy bytových interiérů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 531 550
E-mail: office@novaspace.cz
WWW: www.novaspace.cz

Kontaktní osoba

Ing. arch. Daniel Novák - Majitel

Mobil: +420 777 712 217

Pobočky

Ing.arch. Daniel Novák
Čirůvková 166/5
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Michal Jurčo Kovovýroba - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme vrata posuvná, dvoukřídlá, vrátka, mříže pevné, otvírací. Opravy branek, zábradlí, plotové díly. Stojany na kola, menší konstrukce. Zajišťujeme výměnu zámků, vložek, montáže bezpečnostního kování na vchodové dveře. Provádíme povrchové úpravy materiálu. Více informací o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich webových stránkách.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.