• Detail firmy

Ing.arch. Daniel Novák

Základní popis

Interiérové a architektonické studio - navrhujeme individuální bytové, kancelářské a veřejné interiéry pro naše klienty, provádíme realizace projektů.

Adresa

Čirůvková 166/5
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61981664
DIČ:  CZ7108205698

Výrobky, činnosti

Návrhy atypických interiérů

Návrhy atypických řešení bytových a komerčních interiérů, zakázková výroba nábytkového vybavení. Návrh + projekt + realizace !!!

Kontaktní údaje

E-mail: daniel.novak@novaspace.cz
WWW: www.novaspace.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Daniel Novák - Majitel

Mobil: +420 777 712 217
E-mail: daniel.novak@novaspace.cz

Pobočky

Ing. arch. Daniel Novák
Čirůvková 166/5
104 00 Praha 10 - Pitkovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing.arch. Sekal Luboš

Zajišťujeme architektonické návrhy. Specializujeme se na kompletní zpracování stavby. Zabýváme se návrhy a realizacemi umělého osvětlení, kancelářských a obchodních interiérů či rodinných domů.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.