• Detail firmy

Ing.arch. CHEHABI RADOVAN

Základní popis

Nabízíme architektonickou činnost, návrhy interiérů a exteriérů.

Adresa

Kroužek 429
691 64 Nosislav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72309491

Výrobky, činnosti

Nabízíme architektonickou činnost.

Návrhy interiérů a exteriérů, privátní i komerční architektury. Inženýrská činnost, autorský dozor a poradenství. Návrhy od studie až po realizaci.

Kontaktní údaje

E-mail: r.ch@volny.cz
WWW: www.rch-architects.cz

Kontaktní osoba

Radovan Ing. arch. Chehabi - Majitel

Telefon: 539 002 973
Mobil: 605 818 349
Mobil: 605 877 873
Další firmy v oboru

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.