• Detail firmy

Ing. Antonín Sekanina

Základní popis

Návrhy a realizace interiérů (školy, kanceláře, úřady, vzdělávací centra,hotely, restaurace,jídelny,nemocnice, non stop provozy, domovy seniorů,...). Projekty OPPI - konzultace, realizace, monitoring.

Adresa

J.K. Tyla 582/10
571 01 Moravská Třebová 1

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14554381
DIČ:  CZ5802051838

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace interiérů.

Kontaktní údaje

E-mail: sekanina@perso.cz
WWW: www.perso.cz

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Sekanina - Majitel

Mobil: +420 602 648 151
E-mail: sekanina@perso.cz
Další firmy v oboru

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

Projekce CZ s.r.o.

Specializujeme se na projekční práce staveb, inženýrskou činnost a na všechny etapy spojené s realizací projektu. Dále nabízíme technický a autorský dozor na stavbě, statickou i rozpočtovou činnost. Práci vykonáváme včas, precizně a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.