• Detail firmy

Ing. Anna Luxová

Základní popis

Nabídka realitních služeb, vedení účetnictví. Nabídka realitních služeb, vedení účetnictví a daňové evidence. Poskytování poradenství a vyřízení úvěrů. Zajištění správy a údržby nemovitostí.

Adresa

Františka Hajdy 1234/18
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60772476

Výrobky, činnosti

Nabídka realitních služeb, vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: luxan@email.cz
E-mail: z29958@seznam.cz

Kontaktní osoba

ing Anna Luxová - Majitel

Mobil: +420 602 841 531
Mobil: +420 606 543 141
E-mail: luxan@email.cz
WWW: www.rk-luxan.cz
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.