• Detail firmy

Ing. Anna Koulová

Základní popis

Výroba, výkup a opravy dřevěných a ohradových palet a paletových vík. Poskytujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu

Adresa

Lobeč 1097
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70578168
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba, výkup a opravy dřevěných a ohradové palety

Výroba, výkup a opravy dřevěných a ohradových palet a paletových vík. Poskytujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 741 829
E-mail: annak@sendme.cz

Kontaktní osoba

Ing. Anna Koulová - Majitel

Mobil: +420 606 740 283
Další firmy v oboru

BubaK Color - Miloš Bubeníček

Zabýváme se lakováním MDF desek, nábytku, dílců z dřeva a plastu. Využíváme profesionální techniku - lakovací kabina SAIMA. Používáme materiály ILVA. Nabízíme výběr ze široké škály barev dle vzorník RAL a NCS.

FOR - decor s.r.o.

Jsme jediným výrobcem strukturovaných dýhovaných desek. Zajišťujeme truhlářské práce se specializací na dýhování a lisování dle požadavků zákazníků. Vyrábíme dýhové sesazenky, dýhované tvarové dílce a imitace dřevěných trámů.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.