• Detail firmy

Ing. Andrea Korzeniowská

Základní popis

Společnost poskytuje vedení daňové evidence, vedení podvojného účetnictví, vedení mzdové a personální agendy, zpracování veškerých daňových přiznání (daň z příjmů právnických osob, daň z přidané hodnoty, daň z nemovitosti), atd...

Adresa

Na Honech II/ 4916
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75696169
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vedení mzdové evidence, vedení daňové evidence, vedení účetnictví, daňové poradenství, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 575 570 215
Mobil: +420 608 777 430
Mobil: +420 608 309 754
E-mail: dane@daneucetnictvi.cz
WWW: www.daneucetnictvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Andrea Korzeniowská - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.