• Detail firmy

Ing. Aleš Navara

Základní popis

Zajišťuje kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč. Zaměřuje se především na rodinné domy, bytové i nebytové objekty a průmyslové stavby. Také rekonstrukce domů a bytů včetně demoličních prací, projektovou dokumentaci a pod.

Adresa

Mozartova 3806/8
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01395670
DIČ:  CZ7803214474
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby - práce

- zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektrikářské, tesařské, výkopové a zemní práce, zateplování budov i rámci programu zelená úsporám.

Kontaktní údaje

E-mail: navara@k-invest.cz
WWW: www.k-invest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Navara Aleš - Majitel

Mobil: +420 737 255 817
E-mail: navara@k-invest.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.