• Detail firmy

Ing. Aleš Hruška

Základní popis

Poskytujeme služby autoškoly a v oboru působíme již 20 let. Nabízíme kvalitní výuku a výcvik za rozumnou cenu. Realizujeme i kondiční jízdy, školu smyku, referentská školení atd. Provádíme školení bezpečnosti práce, PO, řidičů vysokozdvižných vozíků.

Adresa

Jiřího Potůčka 337
530 01 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60879874
DIČ:  CZ7409073320
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoškola Pardubice

Nabízíme kompletní služby autoškoly v Pardubicích - řidičské průkazy všech skupin, škola smyku, referentská školení i jízdy zručnosti.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 412 296
Mobil: +420 777 227 878
E-mail: autoskola@essa.cz
WWW: www.essa.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Hruška - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Revize TZ Pardubice s.r.o.

Naše společnost zajišťuje revize, zkoušky a kontroly tlakových nádob, plynových zařízení, kotlů a tlakových zařízení včetně odstranění závad, které jsou při revizích zjištěny. Tlaková zařízení rovněž montujeme a zajistíme školení jejich obsluh. Dále nabízíme prodej kompresorů a sušiček vzduchu. Na našich webových stránkách naleznete podrobné informace o všech službách, které poskytujeme.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Mgr. Petr Mrštík

Zajišťujeme služby v oblasti BOZP a PO. Zpracujeme potřebnou dokumentaci, proškolíme podle přání zákazníka. Provádíme koordinaci BOZP na staveništi.