• Detail firmy

Ing. Aleš Hruban

Základní popis

Zabýváme se vývojem softwaru, externí správou malých a středních počítačových sítí, poradenskou činností, analýzou problémů a návrhy řešení.

Adresa

Zborovská 4186/25
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60549050
DIČ:  CZ6809160776

Výrobky, činnosti

Vývoj softwaru

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 332 132
Mobil: +420 604 215 373
E-mail: alisys@alisys.cz
WWW: www.alisys.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Hruban - Majitel

Další firmy v oboru

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Nabízíme našim zákazníkům programové vybavení - software, jak z vlastní produkce, tak od našich obchodních partnerů. Součástí poskytování software je technická podpora uživatelům.