• Detail firmy

Ing. Aleš Harcuba

Základní popis

Vývoj a konstrukce stojů, zařízení, přípravků, jednotlivých dílů; tvorba technické dokumentace; dodávka vyvinutých strojů, zařízení, přípravků, jednotlivých dílů na klíč; optimalizace výroby; 3D vizualizace; externí vývoj a konstrukce

Adresa

Karlova 199
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88261271

Výrobky, činnosti

Konstrukce strojů

Kontaktní údaje

E-mail: ales.harcuba@h-designer.cz
WWW: www.h-designer.cz

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Harcuba - Majitel

Mobil: +420 608 217 681
E-mail: ales.harcuba@h-designer.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.