• Detail firmy

Ing. Adam Koňařík

Základní popis

Nabízíme revize a školení zdvihacích zařízení - zdvihadla a pojízdná zdvihadla, jeřáby, pracovní plošiny, stavební výtahy, regálové zakladače.

Adresa

Mučednická 1117/29
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01858866

Výrobky, činnosti

Revize zdvihacích zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 930 002
Mobil: +420 732 278 991
E-mail: info@revizeskoleni.cz
WWW: www.revizeskoleni.cz

Kontaktní osoba

Ing. Adam Koňařík - Majitel

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.