• Detail firmy

Infraclima s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou kapilárních rohoží. Realizujeme projekty a montáž alternativních zdrojů energie.

Adresa

č.p. 151
250 01 Zápy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24133159

Výrobky, činnosti

Vakuové solární kolektory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 329 041
WWW: www.infraclima.cz

Kontaktní osoba

Rybář Michal - Jednatel

E-mail: rybar@infraclima.cz

Pobočky

Infraclima - Michal Rybář
Zápy 151
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

KAČÍREK - TOPENÍ s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis kotlů české značky ATMOS. Tyto kotle jsou plně v souladu s možností čerpání dotace. Zajistíme odborné poradenství při výběru i zaškolení do obsluhy kotlů. Provozujeme kamennou prodejnu v Netvořicích a výborně zásobený internetový obchod.

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.