• Detail firmy

INFOGRAF TRADING, s.r.o.

Základní popis

Výroba velkoplošných reklam.

Adresa

V Pískovně 566/14
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25019309
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba velkoplošných reklam.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 207 159
E-mail: infograf.cz@gmail.com

Kontaktní osoba

František Hřebejk - Jednatel

Další firmy v oboru

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

DRUKARNIA ARIA Piotr Izdebski

Specializujeme se na ofsetového a digitálního tisku. Nabízíme komplexní služby pro marketing a reklamní průmysl. Dodáváme společnosti gadgets firmě: např. Samolepky, propagační dárky, prostorové tvary z kartonu a plastu, a mnoho dalších.

ATELIER 999. s.r.o.

Zabýváme se přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin. Nabízíme výrobu od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů až po náročnou klasickou knižní produkci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Zajistíme mu vše od výroby zakázky až po její finální tvar. Neváhejte se na nás obrátit.