• Detail firmy

INFOEDUCO, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vedením účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme zpracování dat, správu sítí či pořádání odborných kurzů. Poskytujeme služby databank.

Adresa

Mistřice 424
687 12 Mistřice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28270959
DIČ:  CZ28270959

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

WWW: www.infoeduco.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Eva Kolářová - Jednatel

Mobil: +420 603 733 305
E-mail: kolarova.mistrice@seznam.cz

Vendula Kolářová - Jednatel

Jana Kolářová - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.