• Detail firmy

Infinity vision Ltd., organizační složka

Základní popis

Tvorba www, SEO, bannery, grafika a audiovizuální produkce. Nabízíme vytvoření loga & identity společnosti, realizujeme internetové prezentace včetně redakčního systému, e-shop. Design a grafika.

Adresa

Břehová 1
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28882059

Výrobky, činnosti

Tvorba www, SEO, bannery, grafika

Kontaktní údaje

E-mail: info@infinityvision.eu
WWW: www.infinityvision.eu

Kontaktní osoba

Matyáš Deml - Jednatel

Mobil: 774 600 081
Další firmy v oboru

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.