• Detail firmy

Infinit s.r.o.

Základní popis

Infinit Wellness centrum nabízí veřejnou finskou saunu vyrobenou ze světlého dřeva stromu abachi. Specializujeme se na vertikální solária MegaSun.

Adresa

Jablonského 639/4
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27904989
DIČ:  CZ27904989

Výrobky, činnosti

Sauna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 730 167 479
Mobil: +420 608 877 604
E-mail: ubytovaniholesovice@infinit.cz
E-mail: infoholesovice@infinit.cz
WWW: www.infinit.cz

Kontaktní osoba

Vlastislav Novotný - Jednatel

Lenka Šlechtová - Jednatel

Lenka Novotná - Jednatel

Jaroslav Pour - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!