• Detail firmy

INF, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme webdesignové, webhostingové a IT služby. Provádíme vývoj softwaru na zakázku, správu sítí, outsourcing, dodávku hardwaru i softwaru.

Adresa

Tř. Maršála Malinovského 1262
686 06 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25336509
DIČ:  CZ25336509

Výrobky, činnosti

Webdesignové, webhostingové a IT služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 551 020
E-mail: inf@infnet.net
WWW: www.infnet.net

Kontaktní osoba

Ing. Jan Ksiazkiewicz - Jednatel

Mobil: +420 777 127 050
Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.