• Detail firmy

Inexes s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby při realizaci domácí automatizace Loxone. Od prvotního návrhu a vypracování projektu přes zřízení elektroinstalace.

Adresa

Bělohorská 260/39
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28163184
DIČ:  CZ28163184

Výrobky, činnosti

Chytré domy

Kontaktní údaje

Fax: +420 220 516 422
E-mail: mail@inexes.cz
WWW: www.inexes.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Hanč - Jednatel

David Vodička - Jednatel

Telefon: +420 222 263 777
Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.