• Detail firmy

INESIA, s.r.o.

Základní popis

Cokoliv chcete nainstalovat. Specialista na instalace spotřební elektroniky.

Adresa

Ohradní 1159/65
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24818801
DIČ:  CZ24818801
Rok založení:  1998
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalace a dodávky Satelitní a anténní techniky

Satelitní přijímače a systémy, dekódovací karty, Skylink, freeSAT, satelit do společného rozvodu STA, společné TV antény STA, rozvody kabelové TV

Kontaktní údaje

Telefon: +420 212 242 327
E-mail: info@inesia.cz
WWW: www.inesia.cz
WWW: www.eshop-prislusenstvi.cz

Kontaktní osoba

Jiří Petráček - Jednatel

Další firmy v oboru

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.