• Detail firmy

INDWELL INDUSTRY, s.r.o.

Základní popis

Elektronické zabezpečovací systémy, příslušenství elektronických zabezpečovacích systémů, kamerové systémy, komunikační systémy, požární signalizace

Adresa

Polní 499/29
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26301181
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kamerové systémy

Instalujeme kamery mnoha typů pro zabezpečení, střežení a sledování vnitřních i venkovních prostor.

Kontaktní údaje

E-mail: t.prazak@indwell.cz
WWW: www.indwell.cz

Kontaktní osoba

Michal Pražák - Jednatel

Telefon: +420 606 527 765
Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.